امروز

ساعت و تاريخ

ساعت و تاريخ

برگزاری کلاس آموزش امداد، نجات و کمک های اولیه در معادن شهید نیلچیان

آموزش امداد، نجات و کمک های اولیه درمعادن زیر زمینی شهید نیلچیان

سرپرست معادن شهید نیلیچان  خبر داد:

باتوجه به اینکه استخراج ماده معدنی در معادن شهید نیلیچان بصورت زیرزمینی می باشد و تولید در عمق ۵۵۰ متری توسط نیروی انسانی امکان پذیر است که این فرایند تولید درون زمین،  آبستن حوادث و خطرات زیادی را به دنبال دارد در همین راستا جلسات در خصوص آموزش امداد ، نجات و کمکهای اولیه بصورت تخصصی به کارگران برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی شرکت استقلال سپاهان : دکتر رستمی سرپرست معدن شهید نیلچیان از برگزاری دوره «آموزش امداد  و نجات و کمک‌های اولیه» در معدن باجگیران خبر داد و گفت: این دوره آموزشی با حضور کارگران استخراج  به مدت یک هفته در حال برگزاری است.

وی افزود: آموزش امداد و کمک‌های اولیه، پایه اولیه و بنیادین سایر آموزش‌های امدادی است و باید برای ارائه آموزش‌های کیفی و کاربردی به فراگیران این گونه دوره‌ها، برنامه ریزی لازم انجام پذیرد.

رستمی گفت: برگزاری این دوره با هدف نحوه استفاده از کیف کمک‌های اولیه، نحوه حمل مصدوم در تونل های زیرزمینی، آموزش CPR  صورت گرفت.

وی با اشاره به ضرورت آموزش، افزود: هدف نهایی ما این است که کارگاه آماده در برابر مخاطرات داشته باشیم و این زمانی محقق خواهد شد که همه کارگران از آموزش‌های مناسب بهره‌مند شوند تا با استمرار این آموزش‌ها تغییر رفتار پرسنل توام با تاب‌آوری عمومی در کارگاه نهادینه شود.

اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.