امروز

ساعت و تاريخ

ساعت و تاريخ

تسهیل و تسریع حمل مواد معدنی از معدن سنگ دولومیت اسفه شهرضا- اجرای عملیات اسفالت سازی جاده معدن

مدیرعامل شرکت استقلال سپاهان خبر داد:

تسهیل و تسریع حمل مواد معدنی از معدن سنگ دولومیت اسفه شهرضا

مدیرعامل شرکت استقلال سپاهان از انجام عملیات آسفالت جاده ۶ کیلومتری اختصاصی معدن سنگ دولومیت اسفه شهرضا و تسهیل دسترسی کامیون های حمل بار این معدن خبر داد.

حمید رضا قندی با اشاره به اهمیت اجرای این پروژه گفت: علی رغم این که معدن اسفه شهرضا از سال ۱۳۸۸ راه‌اندازی شده است اما از همان ابتدای فعالیت، نیاز به آسفالت از چالش¬های آن به واسطه عدم ارسال به موقع بار به جاده بوده است.

وی افزایش راندمان تولید، سهولت در امر تردد کامیون های حمل بار، تامین بیشتر نیاز بازار مصرف و ارسال سریع ماده معدنی از معدن اسفه شهرضا به مصرف‌کنندگان از جمله شرکت­های نسوز، ذوب‌آهن و سایر شرکت های  فولادی را از مهمترین مزایای اجرای عملیات آسفالت جاده اختصاصی این معدن ذکر کرد.

قندی با تاکید بر این که این معدن یکی از معادن پربازده و فعال شرکت استقلال سپاهان است که در بخش تولید و استخراج سنگ‌دولومیت در دو شیفت فعالیت می نماید، تصریح کرد: کیفیت بالای این ماده معدنی سبب جذب مشتریان بیشتر این معدن گردیده ولی به دلیل اینکه جاده دسترسی به این معدن خاکی بود، مشکلاتی در زمینه تردد در حمل و ارسال ماده معدنی بوجود آمده و در نهایت باعث پایین آمدن راندمان فروش و کاهش قیمت ماده معدنی برای شرکت شده بود.

مدیرعامل شرکت استقلال سپاهان اظهار امیدواری کرد: با انجام این پروژه بخش بیشتری از نیازهای مشتریان با کیفیت و سرعت بهتری امکان پذیر گردد و ارزش افزوده بیشتری برای شرکای تجاری کسب و کار و ذینفعان شرکت حاصل شود.

اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.