درباره ما

پیدایش شرکت

معرفی و تاریخچه

اکتشاف، استخراج و بهره برداری از منابع زمین از دیر باز مورد توجه انسانها بوده و سابقه بهره برداری از زمین به بدو پیدایش نوع آدم بر می گردد و امروزه نیز بشر با تکیه بر توان و دانش فنی که از این راه بدست آورده است در جهت بهره برداری بهینه از معادن می کوشد.
  • کیفیت
  • دقت
  • ایمنی
  • اعتماد
وجود ذخائر ارزشمند و گوناگون مواد معدنی از مواهب الهی است که به کشور ما ارزانی شده است. همزمان با گسترش روز افزون صنایع و در نتیجه نیاز صنعت به مواد خام معدنی، لزوم توسعه و گسترش فعالیت های زمین شناسی و اکتشافات معدنی به منظور دسترسی به مواد معدنی و تجهیز و بهره برداری از معادن (جهت تامین مواد اولیه صنایع) ضرورت بیشتری پیدا می نماید .
با توجه به گستردگی و تنوع ذخائر معدنی کشور و نیازهای داخلی و خارجی به مواد معدنی و نیز در راستای اهداف نظام جمهوری اسلامی ایران که یکی از آن موارد حمایت از اجرای عملیات اکتشاف ،استخراج و فرآوری توسط بخش خصوصی می باشد، شرکت تهیه و تولید مواد اولیه استقلال سپاهان (سهامی خاص) وابسته به هولدینگ سرمایه گذاری توکا فولاد ، در سال ۱۳۷۴ با هدف استخراج و بهره برداری از معادن،خردایش و دانه بندی، تغلیظ و فرآوری مواد معدنی بعنوان تامین کننده مواد اولیه تولید کارخانه های نسوز کشور و تولید فولاد و تهیه و اجرا طرح های اکتشاف محدوده های معدنی پا به عرصه تولید و اقتصاد ایران اسلامی گذاشت. این شرکت در حال حاضر دارای سه مجموعه معدنی در دو استان کشور به نام های معدن سنگ آهک ده سرخ، معدن دولومیت اسفه شهرضا واقع در استان اصفهان و معدن خاک نسوز آرژیلیت و بوکسیت شهید نیلچیان ( دوپلان ) در شهرستان ناغان استان چهارمحال و بختیاری می باشد.

فعالیت شرکت

فعالیتهای ما در زمینه معادن

محصولاتی بی انتها با توجه به جزئیات

درباره ما

چشم انداز و ماموریت سازمانی

شرکت استقلال سپاهان امیدوار است با توکل به خداوند منان و در سایه عنایات خاص حضرت بقیه الله الاعظم و جدیت و تلاش کادر مجرب، متخصص و پرسنل کوشا و دلسوز خود گامی موثر در جهت رشد و شکوفایی میهن عزیز و بزرگمان بردارد .
  • استخراج معادن
  • اکتشافات و معادن
  • ژئوتوریست
  • فرآوری مواد معدنی

پیام مدیر عامل

امیدواریم با توکل به خداوند منان و در سایه عنایات خاص حضرت بقیه الله الاعظم و جدیت و تلاش کادر مجرب، متخصص و پرسنل کوشا و دلسوز خود گامی موثر در جهت رشد و شکوفایی میهن عزیز و بزرگمان برداریم .

حمیدرضا قندی

اعضای

هیات مدیره

حمیدرضا قندی
مدیر عامل

اکبر حاج رحیمی عضو هیات مدیره

نعمت اله عباسی نائب رییس هیات مدیره

مرتضی توکلی رییس هیات مدیره

شرکتهای مرتبط

همکاران ما