امروز

ساعت و تاريخ

ساعت و تاريخ

« برنده شدن چهار محدوده فلزی در مزایده سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان جنوبی و اصفهان»

                                                      

برگزاری جلسه ای راهبری در دفتر امور معادن مجتمع فولاد مبارکه در راستای راهکارهای اجرایی جهت انجام عملیات پی جویی و اکتشاف محدوده های معدنی فلزی برنده شدن در مزایده سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان جنوبی و اصفهان 

                                                     

شرکت استقلال سپاهان بار دیگر با عزم راسخ توانست به دستاورد بزرگ نائل آید و برگ زرین دیگری در کارنامه خود ثبت نماید

به گزارش روابط عمومی شرکت خبر داد:

شرکت استقلال سپاهان با عنایت به رتبه بالای گواهی صلاحیت فنی و مالی از طرف سازمان صنایع و معادن با حضور در مزایده ی که از طرف سازمانهای صنعت، معدن تجارت استان خراسان و اصفهان برگزار گردید شرکت نموده و با استعانت و یاری خداوند و همت والای مدیران شرکت و تحقیقات میدانی صورت گرفته و همچنین با توجه به حضور رقیبان بزرگ توانست برنده ۴ محدوده معدنی با کانی فلزی گردد.

این شرکت با توجه به نیاز مجتمع فولاد مبارکه به مواد اولیه که کانی های فلزی است .نشستی با معاونت امور معادن فولاد مبارکه جناب آقای مهندس رضایی و مدیرعامل شرکت آقای حمیدرضا قندی به همراه تیم فنی دو مجموعه در دفتر امور معادن برگزار و راهکارهای اجرایی جهت انجام عملیات پی جویی و اکتشاف محدوده های مذکور مطرح و در دستور کار قرار گرفت.

مجموع مساحت محدوده های اکتشافی حدود ۱۰۰ کیلومترمربع می باشد و سه محدوده در استان اصفهان و یک محدوده در استان خراسان جنوبی واقع گردیده است.

در این جلسه عنوان شد که  محدوده ی خراسان جنوبی و انارک مجاور محدوده های شرکت فلزتدارک و شرکت فولادمبارکه می باشد که این مجاورت قطعا در تسهیل  عملیات اکتشافی بسیار راهگشا خواهد بود.

امید آن است که شرکت استقلال سپاهان تمام تلاش و کوشش خود را به کارگرفته تا با سرمایه گذاری بر روی معادن  های دیگر از جمله معدن آهن و منگنز و اضافه نمودن به لیست معادن فعال خود بتواند حقوق سهامدارن بزرگ و کوچک را حفظ نماید.

این موفقت بزرگ را به مجموعه شرکت توکا فولاد و پرسنل شرکت استقلال سپاهان  تبریک عرض می نماییم.

                                          

اخبار

۱ نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.